top of page

מסע העצמה 

שלושה ימים של מודעות והעצמה במדבר

המסע הבא- מסע פתיחת שנה

בתאריכים: 9-11.9

Camel in Desert

מסע העצמה 

קריאת כיוון

"בכל נתיב בו יש לב- שם הולך אני.

והדבר היחיד אותו הנני מעריך הוא- לצעוד לכל אורכו,

ושם הנני מתבונן... מתבונן

בנשימה עצורה"           

                                                         (קרלוס קסטנדה)

Image by Aron Visuals

אם את/ה נמצא בצומת דרכים בחיים ומבקש/ת בהירות. אם את/ה רוצה לצאת להרפתקה של למידה קבוצתית ואישית. אם התגעגעת לטבע ולשמיים זרועי הכוכבים של המדבר. אם את/ה זקוק/ה לקצת נחת בתוך כל מרוץ החיים המטורף הזה.

אנו מזמינים אותך ליומיים וחצי של צעידה והוויה בנופים רבי העוצמה של מדבר יהודה, במהלכם נתבונן ונלמד, מתוך התנסות, עבודה אישית וקבוצתית, על נפש האדם, על האמונות התת-מודעות המעצבות את חיינו, על ההכרה שיוצרת מציאות, ועל האתגר האישי  שיש לכל אחד מאתנו כדי לחיות בהגשמה בהווה ולא רק לשרוד אותו...

הזדמנות נדירה לקחת פסק זמן מהשגרה לרגע של איכות והקשבה לאדם הקרוב אליך ביותר- את/ה עצמך.

זה מסע להעצמה אישית שמבוסס על 3 כלים אפקטיביים

  • הקבוצה- המראות, השיקוף, ההעצמה והבירור שהיא מאפשרת.

  • המדבר- עם העוצמה, הדממה, המסתורין, והבהירות שהוא נותן.

  • התכנים- שפותחו במהלך 20 שנות ניסיון המאפשרים לנו התבוננות עומק אל תוך עצמנו, אל הרצונות האותנטיים שלנו ואל הפחדים והחסמים בדרך אליהם.

אנחנו מאמינים שכל התשובות כבר נמצאות אצלך.

צריך רק לאפשר לך להגיע אליהן.

Camel in Desert

פרטים נוספים

פרטים נוספים

על המסלול

​המסע הוא מסע "כוכב" בן 3 ימים, היוצא וחוזר כל יום לאותו המקום. בגלל המגבלות של הצעידה בשיא הקיץ במדבר, ננצל את שעות הבוקר המוקדמות ושעות הערב ליציאה מהמאהל. ובשעות החמות נשהה במאהל עצמו ונעמיק אל תוך תכני המסע. אין צורך בכושר מיוחד. ההליכות יהיו קצרות. המסע הוא יותר מסע נפשי מאשר מסע פיזי.

​​

תמיכה בהמשך התהליך

  • לאחר המסע יתקיימו לכל המעוניין עוד 4 מפגשי ערב קבוצתיים או אישיים לתמיכה ולתחזוק התהליך. בעלות מוזלת של 70 ₪ למפגש קבוצתי ו 100 ₪ למפגש אישי.

פרטים לוגיסטיים

לינה: מאהל גדול בסגנון בדואי, עם מחיצה בין נשים לגברים. הלינה היא על מזרונים שהמקום מספק עם מצעים ושק שינה שכל משתתף מביא לעצמו. המקום כולל חשמל, ארוחות מסודרות שירותים ומקלחות ברמת ניקיון גבוהה

.מספר המשתתפים מוגבל – בין  8 ל 14 משתתפים על מנת לאפשר יחס אישי ולמידה אפקטיבית

(הגעה: עם רכבים פרטיים. (אנחנו נסייע בארגון נסיעות משותפות למי שצריך

ביטוח וענייני רפואה: המסע מגובה בביטוח נגד רשלנות מקצועית ומלווה במגיש עזרה ראשונה. במאהל עצמו יש חובש. אנו נמצאים במרחק של 15 דקות מהעיר ערד וכשעה  מב"ש

Camel in Desert

הרשמה ותשלום

הרשמה ותשלום
להשארת פרטים

! תודה

שלום, זה אייל שמיר מוביל המסע כותב לך. קודם כל אני מברך אותך על הרצון להצטרף למסע ולעבור חוויה מעצימה ומקדמת, חוויה שהיא נטו לעצמך ולאנשים שאתה אוהב (כי כשטוב לנו עם עצמנו כולם מרוויחים).

להלן דף לרישום והשארת פרטים. 

אם אתה עדיין מתלבט- אתה מוזמן להשאיר פרטים ואחזור אליך (בתקווה שאוכל לתת מענה לכל השאלות).

בברכה

אייל שמיר

השארת פרטים, אופן רישום ותשלום:

  • עלות כוללת של המסע- 1850 ₪ למשתתף (כולל לינה וכלכלה לשני לילות במאהל שטח עם שירותים, חשמל ומקלחות).

  • רישום מוקדם (עד שבועיים ממועד קיום המסע) תינתן הנחת רישום של 150 שקלים.

  • התשלום יועבר בביט/פייבוקס/מזומן עד שבוע לפני המסע לטלפון 0523474136.

  • על מנת לשמור על איכות ויחס אישי, מספר המשתתפים מוגבל (עד 14 משתתפים בכל מסע).

להרשמה/קבלת מידע נוסף- אנא השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

Camel in Desert

שאלות נפוצות

*הפניה מיועדת לנשים ולגברים כאחד. ולכן ההתייחסות מתחלפת בהתאם.

שאלות נפוצות
בדד על רקע מפרץ אילת.jpg

אז זה מסע אישי או קבוצתי?

גם וגם. המסע הוא תהליך אישי שנעזר בשיקופים, במראות ובכוח שנותנת הקבוצה. הקבוצה גם מדמה את העולם החיצוני אליו אנחנו חוזרים.

גם בחיים האמיתיים יש אנשים שאנחנו אוהבים, וכאלה שלא, הם כולם מציבים בפנינו אתגרים חשובים, ועם כולם אנחנו צריכים ללמוד להתמודד.

ראובן מרים ידיים.jpg

איך המסע בטבע יכול לעזור לי בחיים האישיים?

הנחת היסוד המרכזית שלנו היא כי המסע משקף ומעצים את כל האתגרים, השאלות, הספקות ונקודות העוצמה איתם אתה מתמודד בחיי השגרה.

הסיבה היא פשוטה - אתה לוקח את עצמך לכל מקום שאתה נמצא בו.

המסע בטבע כל כך אפקטיבי כי הוא בנוי כך שהוא מעצים את הכל על מנת להעלות את הדברים על פני השטח בכדי שאפשר יהיה לעבוד עליהם. מתוך מציאת פתרונות לאתגרים שעולים במסע- תלמד איך לשכפל את ההתנהגות המועילה לאתגרים שמעסיקים אותך בחייך.

image(7).jpg

אז מה בתכלס קורה במסע הזה?

המסע הוא טיול שטח רגלי (לא קשה) המשלב פעילויות, תרגילים, משחקים, התנסויות, שיחות אישיות וקבוצתיות, זמן שקט והתבוננות פנימה.

זה מסע אינטנסיבי המתחיל כל יום מוקדם בבוקר ומסתיים מאוחר בלילה. בין לבין יוצאים להליכה בטבע במהלכה מתקיימות מרבית הפעילויות. תוך כדי כך תכירי אנשים מעניינים שיתמכו בך בדרך, יהיה הומור, קסם, קירבה, הרבה כייף וכמובן טבע ונוף.

SAVE_20200720_102738.jpg

למה רק יומיים וחצי?

מכיוון שהמסע מיועד לאנשים עובדים ולבעלי משפחות שהיעדרות ממושכת מהבית קשה עבורם (ועבור משפחתם), ומתוך רצון להציע מסע בעלויות שוות לכל נפש, הוחלט להגביל את הזמן שלו למינימום הנדרש

מתוך ניסיון אני יודע שזה אפשרי. שאפשר לעבור חווית מודעות משמעותית גם בטווח הזמן הקצר הזה

שימי לב שהמסע כולל גם 4 מפגשי המשך (קבוצתיים או אישיים)  לתיחזוק והמשך התהליך בעלות מוזלת מאוד. 100 ₪ למפגש אישי ו 70 ₪ למפגש קבוצתי -בין שעתיים עד שלוש

IMG_20170205_161123.jpg

איך תוך יומיים וחצי מתרחש תהליך משמעותי?

באמת כמעט בלתי אפשרי לעבור תהליך משמעותי ביומיים וחצי. ניתן לקבל הצצה על מי אנחנו יכולים להיות, ניתן להיזכר בדברים ששכחנו, ניתן לקבל הבנה על הנושא שעליו אנחנו צריכים לעבוד בחיים האמיתיים שלנו, ניתן לחוות חוויה של שחרור ורוגע, לקבל בהירות.

העבודה הקבוצתית והאישית האינטנסיבית, בנוסף לליווי, ההנחיה והשהייה בטבע תאפשר לך לראות את עצמך ואת האתגרים שלך ממקום אחר ולקבל פרופורציות ותובנות שבדרך כלל לא מתאפשרות בתוך המרוץ ועם כל הסחות הדעת.

המסע נותן קצה חוט לתחילת עבודה. במסע נשתלים זרעים- מקבלים תשובות ותובנות פורצות דרך על מה נכון לעשות. אבל משם האדם צריך להמשיך עם התהליך בחיים שלו עצמו. זו המחויבות שלו. ולמעשה זה מה שנדרש בכל מסע, גם במסע של 10 ימים בסופו של דבר האדם חוזר לחייו וזה יהיה תלוי רק בו האם יתרגל ויישם או לא.                כאמור על מנת לעזור  ליישם את הדברים- קיימת אפשרות ליווי של 4 מפגשים אישיים או קבוצתיים

סיגל במדבר.jpg

מה היא רמת החשיפה  של סדנה כזו?

אמנם הסדנה קצרה ואינטנסיבית אך היא אינה דוחקת את המשתתפים להגיע למקומות שאינם רוצים להגיע אליהם. את מחליטה מה וכמה לחשוף. טכניקת הנחיית הקבוצות בטבע בנויה על כך שהקבוצה וכל משתתף מובילים את התהליך בהתאם ליכולות ולצרכים שלהם. לאחר שנים של ניסיון בעבודה עם קבוצות אני לא מאמין בשינוי מהיר של "זבנג וגמרנו". כל ההפעלות בנויות על בסיס גירויים עדינים של לימוד וחוויה שמאפשרים לכל משתתף לעבור תהליך טבעי ובטוח בהתאם לקצב שלו.

IMG-20161215-WA0040.jpg

מה דרגת הקושי הפיזי של המסע?

אין פה עניין של כושר. אם אתה יוצא לפעמים לטיולים רגליים בטבע והתנסית בהליכה בשבילים שאינם סלולים, אתה מתאים למסע. כאמור במהלך היום משולבים מספר מעגלי שיח והפעלות כך שיש הרבה זמן מנוחה מהליכה. בין כל פעילות לפעילות נצעד עד כ 2 ק"מ ברצף. המסלול לא כולל אתגרי טיפוס קשים או תהומות. בסופו של דבר המסע הוא מסע נפשי ולא פיזי.

תמונה של חאן.jpg

איפה ישנים ומה אוכלים?

ישנים במאהל גדול בסגנון בדואי, עם מחיצה בין נשים לגברים. הלינה היא על מזרונים שהמקום מספק עם מצעים ושק שינה שכל משתתף מביא לעצמו. המקום כולל חשמל ומקלחות

כלכלה- 3 ארוחות צמחוניות צנועות ביום. כולל שתיה חמה וקרה וכיבוד לכל אורך המסע. אין צורך להביא אוכל  אישי אבל מומלץ להביא צ'ופרים לתגבור כמו- עוגה טעימה שאתה יודע להכין וכו

תמונה4.jpg

האם יש למסע ביטוח?

המסע מגובה בביטוח נגד רשלנות מקצועית ומלווה במגיש עזרה ראשונה. במהלך שני ימי ההליכה יש רכב פינוי וחילוץ זמין למקרה הצורך. אנחנו נמצאים במרחק של 20 דקות מהעיר הקרובה.

b7e8aa0c-8f19-4037-bd24-0631e88095de_edi

ומה אם אני עדיין מתלבט?

תמיד תוכל לשוחח איתי לשתף בהתלבטויות ולהתייעץ.

כמו כן אפשר לקרוא מפי ממליצים באתר ובדף הפייסבוק שלי ואף לשוחח עם אנשים שעברו מסע שכזה.

bottom of page